Witamy na naszej stronie.

Nasze apartamenty w Krynicy zlokalizowane są w atrakcyjnym pod względem wypoczynkowym miejscu. Świadczą o tym nieduże odległości do ciekawych wypoczynkowo miejsc - ok. 10 minut spacerem do deptaku i 2 minuty od wyciągu narciarskiego oraz szlaków turystycznych.

Jest to idealny punkt wypadowy dla miłośnoków przyrody, wycieczek pieszych i rowerowych oraz narciarstwa.

W całym budynku bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

GALERIA ZDJĘC
   
Apartament dwupoziomowy  
Apartament widokowy  
Studio  


Jeśli są Państwo zainteresowani opiniami o naszych apartamentach możecie znaleźć je Państwo w dziale Opinie.

Zapraszamy Państwa również do obejrzenia zdjęć apartamentów w Galerii.

Wolne terminy i obowiązujące ceny możecie Państwo sprawdzić w dziale Rezerwacje.

 

Jeżeli nie wypoczywali jeszcze Państwo w Krynicy-Zdroju zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem ciekawych miejsc w dziale Krynica-Zdrój oraz do obejrzenia zdjęć w Galerii Krynicy.

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub o kontakt na adres apartamentwojtek@gmail.com lub pod numerem telefonu 0-664 011 180 lub 503 178 854

 

Krynica
   

 

 


Aktywnie w Krynicy-Zdrój


Krynica-Zdrój jest jednym z najbardziej malowniczych uzdrowisk w Polsce. Położona jest we wschodniej części Beskidu Sądeckiego w dolinie potoku Kryniczanka. Ze wszystkich stron otaczają ją zalesione wzgórza. Takie położenie stwarza specyficzny mikroklimat, który charakteryzuje duża różnica temperatur pomiędzy dniem a nocą, duża ilość słonecznych dni i utrzymywanie się pokrywy śnieżnej od połowy listopada do końca marca. Stwarza to doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a zimą do uprawiania narciarstwa.